Bulut Serez / Maskat (Yurtdisi)

SUZUKİ SİTESİ GİRİŞ KAPISI / :arrow: BURADAN GİRİŞ YAPILIR :)

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
bulutsrz
Er

Bulut Serez / Maskat (Yurtdisi)

12 May 2018 09:06

Herkese merhabalar,

Ismim Bulut. 29 yasindayim. Aslen Balikesirliyim fakat isim geregi orta dogu korfez ulkesi Umman da yasiyorum. Yakin zamanda yurda donus yapacagim. Suan icin bir Suzuki aracim yok ama internetten full gazla Vitaralari arastiriyorum. Donus yapip, aldiktan sonra benimde artik vitaram var diye paylasacagim. Vitara konularini arastirirken, sayfalari tirtiklarken bu siteyi buldum, ve cokta sevindim. Suan aracim ve arac hakkinda cok bilgim olmadigi icin, simdilik yani tecrube edinene kadar pek paylasimda bulunamayacagim ama cok fazla aradigim sorunun cevabini sizler ve site icerisindeki konular sayesinde bulacagim. Arac alip, deneyim kazandiktan sonra mutlaka benimde paylasimlarim olacaktir.

Herkese iyi forumlar diliyorum.
Suzuki Vitara 2.0 V6 - 1998

Kullanıcı avatarı
bbalta
Ast Sub. Çavuş
İletişim:

Re: Bulut Serez / Maskat (Yurtdisi)

17 May 2018 17:04

Aramıza hoşgeldiniz. Muscat muhteşem bir şehir. GCC içinde tartışmasız 1. sıraya koyarım :) UAE falan yalan.

Orada mükkemmel 4x4'lere biniyorsunuzdur şimdi morgulus Dubai'de kaldığım sürede kullandığım 4.0 FJ hep özlediğim bir araç oldu. Buraya gelip de 1.6'ya binince insanın canı sıkılıyor. :(

Umarım aradığınız aracı bulursunuz. Aracınız olsun olmasın hangi marka olursa olsun kapımız herkese açık :) Paylaşıma devam! :)
Barış Balta / 38
2005 Grand Vitara 1.6 AT 3K / Gently tuned.
Şişli / İstanbul

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

05 Haz 2018 14:35

Aramıza hoş geldiniz. :)
Site Admin

Kullanıcı avatarı
bulutsrz
Er

01 Tem 2018 08:58

bbalta yazdı:Aramıza hoşgeldiniz. Muscat muhteşem bir şehir. GCC içinde tartışmasız 1. sıraya koyarım :) UAE falan yalan.

Orada mükkemmel 4x4'lere biniyorsunuzdur şimdi morgulus Dubai'de kaldığım sürede kullandığım 4.0 FJ hep özlediğim bir araç oldu. Buraya gelip de 1.6'ya binince insanın canı sıkılıyor. :(

Umarım aradığınız aracı bulursunuz. Aracınız olsun olmasın hangi marka olursa olsun kapımız herkese açık :) Paylaşıma devam! :)
Evet, yasanilabilirlik ve doga bakimindan kiyaslanamaz uae ile, luks bakimindan uea tartismasiz ilk siradadir. FJ'i yaklasik 1 yil kadar kullandim. Dediginiz gibi, ayrildiktan sonra ozlenilesi bir araba. Tek sorunu (bilirsiniz buradaki yol duzenlerini, hiz, radar ve polis duzenlerini) yakiti yakmasindan ziyade likir likir icmesi :) o agirliga ibre sonunu zorlanmadan goren bir arac, benzin ibresinin saniyelik dususunu o arac sayesinden deneyimlemistim :)
Offroadpassion yazdı:Aramıza hoş geldiniz. :)
Hosbuldum, sagolun :)
Suzuki Vitara 2.0 V6 - 1998

“2021 SUZUKİCİLER TANIŞMA BÖLÜMÜ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir