Utku Özbek / İzmir

SUZUKİ SİTESİ GİRİŞ KAPISI / :arrow: BURADAN GİRİŞ YAPILIR :)

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Vmotorcandir
Er
İletişim:

Utku Özbek / İzmir

15 Eki 2020 17:04

Herkese merhaba.

İlk forum deneyimim. Hatam olursa kusura bakmayın.

2 ay önce 1998 vitara 2.0 V6 otomatik alarak aranıza katıldım. Kamp, doğa gezisi vs amacı ile aldım. Orasını burasını yaptırırken biraz parça ve usta konusunda zorluk çekince burayı keşfettim.

Arabamda yükseltme vs yok. Off road için uygun değil ama dağ başında kamp vb organizasyonlara keyifle katılırım. Herkese selamlar ve saygılar.

FihiMaFih
Er
İletişim:

Re: Utku özbek / izmir

15 Eki 2020 18:01

Vmotorcandir yazdı:Herkese merhaba.

2 ay önce 1998 vitara 2.0 V6 otomatik alarak aranıza katıldım. Kamp, doğa gezisi vs amacı ile aldım. Orasını burasını yaptırırken biraz parça ve usta konusunda zorluk çekince burayı keşfettim.

Arabamda yükseltme vs yok. Off road için uygun değil ama dağ başında kamp vb organizasyonlara keyifle katılırım. Herkese selamlar ve saygılar.
Selamlar usta bulabildinizmi İzmir’in neresindensiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

Re: Utku Özbek / İzmir

16 Eki 2020 08:50

Utku selam aramıza hoş geldin, forumlar artık eski forumlar gibi değil, eskiden akşamları iple çeker burada gece 02 03 lere kadar sohbetler eder hemen hemen her hafta sonu istanbul da 3-4 farklı gurup buradan haberleşir organize olurdu istanbul dışı guruplar buradan gezi başlığı açar haberleşirdi..toplu Suzuki buluşmaları yapardık 50-60 Suzuki konvoy yapar yaylalar giderdik eyyy gidi günler eyyy :P

Sonra facebook, oradan instagram oradan yok biz jimnyciyiz biz biz ..biz şucuyuz...Suzukiciyiz derken bölündü insanlar..biz ise bilgi deposu olarak kaldık...siteyi ilk kurarken amacım olan tüm Suzukicilerin işine yarayacak Türkçe bilgi deposu Türkçe kaynak tecrübe ve bilgi paylaşım platformu kurmaktı..o amaca ulaştık..
Site Admin

Vmotorcandir
Er
İletişim:

Re: Utku özbek / izmir

16 Eki 2020 11:15

FihiMaFih yazdı: 15 Eki 2020 18:01
Vmotorcandir yazdı:Herkese merhaba.

Selamlar usta bulabildinizmi İzmir’in neresindensiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba. Ev sasalı işyeri aliağa.
Usta arayışını bıraktım. Motoru gören bunu buralarda elletme diyip arkasını döndü :) alet edevat aldım ve kendi sorunumu kendim çözdüm. Biraz elim yatkın bu işlere. Tabi güvenilir bir usta bugün olmasa başka zaman lazım olacak ama şimdilik idare ediyorum. Önerilere açığım.
Utku(33)
98 vitara 2.0 V6 otomatik

Vmotorcandir
Er
İletişim:

16 Eki 2020 11:18

Offroadpassion yazdı: 16 Eki 2020 08:50 Utku selam aramıza hoş geldin, forumlar artık eski forumlar gibi değil, eskiden akşamları iple çeker burada gece 02 03 lere kadar sohbetler eder hemen hemen her hafta sonu istanbul da 3-4 farklı gurup buradan haberleşir organize olurdu istanbul dışı guruplar buradan gezi başlığı açar haberleşirdi..toplu Suzuki buluşmaları yapardık 50-60 Suzuki konvoy yapar yaylalar giderdik eyyy gidi günler eyyy :P

Sonra facebook, oradan instagram oradan yok biz jimnyciyiz biz biz ..biz şucuyuz...Suzukiciyiz derken bölündü insanlar..biz ise bilgi deposu olarak kaldık...siteyi ilk kurarken amacım olan tüm Suzukicilerin işine yarayacak Türkçe bilgi deposu Türkçe kaynak tecrübe ve bilgi paylaşım platformu kurmaktı..o amaca ulaştık..
Selamlar.

Çok önemli bir bilgi kaynağı olmuş. İçine girince farkettim. İngilizce kaynaklarda bile bulamadığım şeyleri burada buldum. Ellerinize sağlık. Benim de 3-5 katkım olur umarım zaman geçtikçe.
Utku(33)
98 vitara 2.0 V6 otomatik

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

19 Eki 2020 10:40

Aynen öyle "çok önemli bir bilgi kaynağı" herkes buraya yaşadığı sorunları ve çözümlerini yazdı, bazen hep beraber çözümler bulduk tecrübeler paylaştık..hepimizin çok işine yaradı ve öylede devam edecek.. :P
Site Admin

tyalcin
Er
İletişim:

24 Eki 2020 13:19

Hoşgeldiniz.

Tapatalk

Tolga Yalçın (B rh+) Yaş:45
Konyaaltı/Antalya
2005 Grand Vitara 2.0

“2021 SUZUKİCİLER TANIŞMA BÖLÜMÜ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 57 misafir