2021 Yılı Yeni Üyelerimize Bilgilendirme

SUZUKİ SİTESİ GİRİŞ KAPISI / :arrow: BURADAN GİRİŞ YAPILIR :)

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kilitli
Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

2021 Yılı Yeni Üyelerimize Bilgilendirme

12 Oca 2015 09:43

Arkadaşlar,

Buraya yeni üye olup, arkadaşlık dostluk, foruma katkı vs gibi konuları önemsemeden, foruma bir katkısı olmadan, hemen başlık açıp soru yağmuruna başlayan , :arrow: bir an önce işini görüp gitme amaçla ve bu amaçla üye olanlara cevap vermeyin, bana şu lazım gibi açtıkları başlıklarda Yönetim tarafından silinmektedir.

Tüm yeni üyelere, forumda yüzlerce kez verilmiş cevapları, başlıkları incelemesini tavsiye edelim, araştırıp başlıkları bulup incelesinler, anlaşılmaz bir durum varsa o başlık altında sorularını sorsunlar.
Bilgilerinize; Tüm yeni üyelerin dikkatine.

Suzuki4x4Türkiye Forumu
Site Admin

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

Re: Yeni Üyelere Cevaplar / (ÖNEMLİ-TÜM FORUM)

16 Ağu 2017 13:42

Lütfen Okuyalım: Yeni üye olan arkadaşlar buradan selam verip soru sorabilirsiniz, merhaba diyip açılan başlıklar diğer kullanıcılara birşeyler anlatmayan yol göstermeyen başlıklar, bana şu lazım denilen başlıklar, başlığım neden silindi diye yeni başlık açanlar, siteye üye olup kendini tanıtmayanlar....başlıklarınız silinecektir..bilginize..yeni üyelerimize hoş geldiniz demek istedim.. :)
Site Admin

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

06 Kas 2017 11:39

Arkadaşlar Forum genelinde bana şu lazım gibi açılan başlıklar, topluluk geneline fayda sağlamayan başlıklar, forum kurallarına uymayan başlıklar, genele birşeyler anlatmayan başlıklar, forum okunmadan incelenmeden açılan başlıklar "SİLİNİR" genel temizlik yapılmıştır, lütfen başlığım neden silindi diye bir başlık daha açmayın..forumda daha önce konuşulan bir konu varsa altında devam edin..

Beklenenler: Yeni bir motor yapım, şanzuman yapım, tavan sepeti sis farları vs yükseltme işlemleri vs vs yapımı ise fotoğraflı ve detaylı anlatımla başlık açalım, Özellikle gezilerimiz için fotoğraflı anlatımla başlık açalım.

10000 kişiyi bulan kalabalık ve binlerce konu olan bir forum, derli toplu tutma çabamıza destek verdiğiniz için teşekkür ederiz..
Moderasyon ekibi adına Hakan Irıklı
Site Admin

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

13 Şub 2018 16:27

!!!!Tüm Site üyelerinin dikkatine!!!!!
Neden Konu Başlıkları Silindi Sorusunun Cevabı.
Bana şu lazım diye açılan başlıklar silinir / Ben şurada şöyle bir işlem yaptım diye Suzukicilere bir şeyler anlatan konu başlıklar silinmez.

Diğer konuları okumadan açılan konu başlıklar Silinir.

Aynı konu başlığı 4.5. kez açılırsa aynı sorular bir daha sormak için tekrar başlık açılırsa o konu başlığı silinir.

1.2.3. mesajında konu başlığı açanların konu başlıkları silinir.

Mesajım neden silindi diye açılan başlıklar silinir.

Fotoğraf ve Detay olmadan açılan başlılar silinir.

Merhaba demeden direk konu başlığı açanların başlıkları silinir.

Özet: Biraz Özen gösterin, önce okuyun forumu iyice kurcalayın, sorunuzu fotoğraf video ve detay vererek anlatın.
Site Admin

Kilitli

“2021 SUZUKİCİLER TANIŞMA BÖLÜMÜ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 45 misafir