Suzuki vitara JLX / Lsd vs %100 Kilit Kararsızlığı

SUZUKI DİFERANSİYEL HK. SORU VE PAYLAŞIMLARIMIZ

Moderatörler: cenknalbantoglu, DERKMEN, Offroadpassion

Kullanıcı avatarı
oruga
Ast Sub. Çavuş
İletişim:

Suzuki vitara JLX / Lsd vs %100 Kilit Kararsızlığı

30 Oca 2015 12:49

Birçok konuyu araştırdım ikisininde artılarını eksilerini okudum çalışma prensipleri filan herşey iyi tamam ama tecrübe yetersizliğinden dolayı doalyı kararsız kaldığım noktalar var.
daha acemi olduğumdan dolayı kendi başıma araziye çıkmayı cesaret edemiyorum.

Gezilere katılmayı planlıyorum bunun için aracımı hazırlamaya uğraşıyorum arkadaşlarımızın araçlarını örnek alarak yükseltme tampon jant telsiz vs derken şimdi kilite geldi sıra ön dif perçin arkadaşımızın yapmış olduğu sistem aklıma yattı hem bakımı yok hemde kaydırmalı tamam.

Sıra arka dif gelince kararsız kaldım lsd daha yatkın gibiyim fakat sizlerle gezilere katıldığımda yeterli olabilirmi? yoksa her yerde takılıp kalırmıyım? %100 kilit daha performanslı güzel ama şehir içindede kullandığım için kararsız kalıyorum.
Cemal ÖZKAN (oruga) / 1988 / Gebze / Arh+
ES ES 'li

2006 Grand Vitara DEV GRAND
traxxas summit 6x6
2016 Kral LX200

Kullanıcı avatarı
Offroadpassion
SITE ADMIN
İletişim:

Re: Suzuki vitara JLX / Lsd vs %100 Kilit Kararsızlığı

30 Oca 2015 13:46

Önce bir araziye çıkın bakın araç nerelerde nasıl gidiyor, keyfini çıkartın, kalmaktan korkmayın alışın, ileride yavaş yavaş zorlama artıtkça kilit ihtiyacınız olup olmadığına karar verecekseniz..daha çok erken..binin ve gezin bol bol yanlayın gezin çamura alışın..

Mininum 2 araç çıkın..tecübeme güveniyorsanız, önce vinç yapın hepsinden önemlidir..
Site Admin

Kullanıcı avatarı
oruga
Ast Sub. Çavuş
İletişim:

Re: Suzuki vitara JLX / Lsd vs %100 Kilit Kararsızlığı

30 Oca 2015 17:10

Offroadpassion yazdı:Önce bir araziye çıkın bakın araç nerelerde nasıl gidiyor, keyfini çıkartın, kalmaktan korkmayın alışın, ileride yavaş yavaş zorlama artıtkça kilit ihtiyacınız olup olmadığına karar verecekseniz..daha çok erken..binin ve gezin bol bol yanlayın gezin çamura alışın..

Mininum 2 araç çıkın..tecübeme güveniyorsanız, önce vinç yapın hepsinden önemlidir..
önerilerinizi muhakkak dikkate alacağım şimdi ilk olarak vinç arama çalışmalarına başladım.
Cemal ÖZKAN (oruga) / 1988 / Gebze / Arh+
ES ES 'li

2006 Grand Vitara DEV GRAND
traxxas summit 6x6
2016 Kral LX200

“SUZUKI DİFERANSİYEL / DIFFERENTIAL ISSUES” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 47 misafir